fbpx

Sıkça Sorulan Sorular

 1. İlk defa alışveriş yapacağım size güvenebilirmiyim?

  Beğendiğiniz ürün talebinize ilişkin satış sözleşmesi düzenleyerek, sizin mağdur durumda olmamanız için bütün şart ve koşulları siz değerli müşterilerimize yönelik düzenliyoruz. Sipariş ettiğiniz ürün, istediğiniz özelliklerde ve karşılıklı iletişime geçerek size belirttiğimiz tarihte evinize kadar teslim edilmesi önceliği içerisinde teslimat edilene kadar sizlerle iletişim içerisinde olarak, yansıtmak istediğim güven duygusunu sizlere yaşatacağımıza ve memnun olacağınıza emin olabilirsiniz.

 2. Nasıl Sipariş Verebilirim?

  Satın almak istediğiniz ürünün ismini bizimle iletişime geçerek veya sipariş kaydı oluşturarak bildirin, kısa bir süre sonra bizim tarafımızdan sizinle iletişime geçilecektir. Talep ettiğiniz ürünün, teslimat ve ödeme yöntemleri hakkında bilgi alacaksınız. Satış sözleşmesi düzenleyerek ürünün size güvenle ulaştırılmasını sağlıyoruz.

 3. Siparişimiz Bize Nasıl Teslim Edilecek?

  Türkiye’nin en güvenilir kargo firmaları olan, Yurtiçi, Aras, Mng kargo ve Şehirler arası çalışan lojistik firmaları ile anlaşmalarımız bulunmaktadır. İkamet ettiğiniz İl veya İlçe de size en yakın olan firma ile teslimatı kapınıza kadar ulaştırıyoruz.

 4. İade Koşulları Nelerdir?

  Ürünlerimizde imalat hatası veya kusur olduğunu bildirdiğiniz an iade edebilir ve yenisini alabilirsiniz. Fakat kargo firmasının siparişinizi teslim edeceği zaman, gerekli kontrolleri yapıp teslim almalısınız. Ürün kırılmış veya hasar görmüş ise ürünü teslim almayın. Size sağlam verildiği kargo firması tarafından onaylandığı zaman sorumluluk kabul edilmez. Ama Firma olarak yine de Mağdur durum kalmamanız için kırılan parçanın ve malzemenin yenisini size en kısa sürede teslim edilmesini sağlarım. Sipariş edilen parçanın bedelini paylaşarak ödeme kaydı ile…

 5. Demonte Ürünlerin Kurulumu Hakkında Destek Talebi

  İzmir İl sınırları içerisinde ikamet ettiğiniz taktirde kurulum hizmeti hakkında yardımcı oluyoruz. Diğer il ve ilçelerde ikamet eden müşterilerimize kurulum ile ilgili video desteği ve telefonla destek vermekteyiz. Yine de kurulum aşamasında sıkıntı yaşar iseniz, bölgenizde bulunan bir ahşap ustası ile iletişime geçerek size yardımcı olmasını sağlamak görevimizdir.

 6. İnternet Dolandırıcılarına İnat, Doğru, Dürüst Ticaret
  Çok Kazanç Değil ÖZ Kazanç Prensibi ile Hizmet

  Amacım sizi kazanmak, anlayışı içerisinde verilen hizmetten ve üründen memnun olmanız, benim için en büyük kazanç olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Shopping Cart Items

Empty cart

No products in the cart.

Return to Shop
Search for: