Sıkça Sorulan Sorular

 1. İlk defa alışveriş yapacağım size güvenebilirmiyim?

  Karşılıklı satış sözleşmesi düzenleyerek, sizin mağdur durumda olmamanız için bütün şart ve koşulları sizin lehinize düzenliyoruz. Sipariş ettiğiniz ürün istediğiniz özelliklerde evinize kadar teslim edilir.

 2. Nasıl sipariş verebilirim?

  Satın almak istediğiniz ürünün ismini bizimle iletişime geçerek veya sipariş kaydı oluşturarak bildirin, kısa bir süre sonra bizim tarafımızdan sizinle iletişime geçilecek talep ettiğiniz ürünün, teslimat ve ödeme yöntemleri hakkında bilgi alacaksınız. Karşılıklı satış sözleşmesi düzenlenip, size bildirilen zamanda ürününüz teslim edilecektir.

 3. Siparişimiz bize nasıl teslim edilecek?

  Türkiye’nin en güvenilir kargo firmaları olan, Yurtiçi, Aras ve Mng kargo ile anlaşmalarımız bulunmaktadır. İkamet ettiğiniz İl veya İlçe de size en yakın olan firma ile teslimatı kapınıza kadar ulaştırıyoruz.

 4. İade koşulları nelerdir?

  Ürünlerimizde imalat hatası veya kusur olduğunu bildirdiğiniz an iade edebilir ve yenisini alabilirsiniz. Fakat kargo firmasının siparişinizi teslim edeceği zaman, gerekli kontrolleri yapıp teslim almalısınız, ürün kırılmış veya hasar görmüş ise teslim almayın. Size sağlam verildiği kargo firması tarafından onaylandığı zaman sorumluluğu kabul edemeyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir